Praski Maraton Rusza Mnie Zumba

Praski Maraton Rusza Mnie Zumba

Dyrektor Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m. st. Warszawy Dorota Wajszczak zaprasza na Praski Maraton Zumba Fitness

Wstęp Bezpłatny!

Maraton poprowadzą licencjonowani instruktorzy Zumba Fitness:
Oktawian Zagórski, Ania Cegłowska, Hossam Refay, Emilka Szajko, Maciek Kowara, Marcin Wierzbicki, Wiola Matynka, Iga Jarzębkowska i …

➡️ Sobota, 18.11.2023

🌎 Lokalizacja:
DOSiR Dzielnicy Praga Północ
ul. Szanajcy 17/19

⏰ Plan Imprezy:
15:00 Zumba Kids
15:45 Zumba Gold
16:30 Strong Nation
17:00 Zumba Fitness

Maraton składa się z czterech bloków zajęć 🤗
O 15:00 startują zajęcia Zumba Kids dla najmłodszych, czyli taniec, animacje, gry i zabawy z wykorzystaniem muzyki. Są one odpowiednie dla dzieci już od 3 roku życia.
O 15:45 rozpocznie się Zumba Gold, czyli mniej intensywna wersja klasycznej Zumby. Zajęcia dedykowane są osobom, które miały przerwę w aktywności fizycznej lub dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem. Są one również odpowiednie dla osób starszych oraz dla kobiet w ciąży.
O 16:30 zapraszamy na Strong Nation, czyli trening łączący elementy cardio z ćwiczeniami wzmacniającymi.
Od 17:00 do 20:00 odbędzie się maraton Zumba Fitness, czyli połączenie tańca i fitnessu. Zajęcia są odpowiednie dla każdego, niezależnie od wieku, płci, stanu zdrowia czy aktualnego poziomu aktywności fizycznej. Uczestnicy naśladują kroki i ruchy pokazywane przez prowadzących. Do udziału w tych zajęciach nie są potrzebne umiejętności ani doświadczenie, najważniejszy jest ruch i dobra zabawa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, nie ma konieczności dokonywania zapisów ani rezerwacji miejsc.

Uczestnicy powinni zabrać obuwie na zmianę, wodę do picia i wygodny strój 💃🕺