Sopocianie Zawsze w Formie

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Projektu!

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Sopocianie Zawsze w Formie Piknik Integracyjny

Piknik Integracyjny “Sopocianie Zawsze w Formie”
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na rodzinny Piknik Integracyjny “Sopocianie Zawsze w Formie”! 🌳🎉 Spędźcie z nami aktywnie czas w plenerze, ciesząc się wiosenną pogodą i doskonałą zabawą dla całej rodziny.
🗓 Kiedy? 1 maja
⏰ Godziny: 12:00-18:00
📍 Gdzie? Sopockie Błonia
Co mamy dla Was przygotowane?
🤸‍♂️ Zabawy i aktywności dla dzieci
🏃‍♂️ Rodzinny bieg z przeszkodami – idealny dla wszystkich, którzy lubią wyzwania
💃 Zumba Kids – pełna energii zabawa dla najmłodszych
🕺 Zumba Gold – Taniec dla każdego – łatwe i przyjemne kroki dla osób w każdym wieku
💃 Zumba – zatańcz i rozruszaj się w rytmach latino
🧘‍♂️ Relaksacja i trening oddechowy – idealne zajęcia dla tych, którzy pragną chwili wytchnienia i spokoju
Piknik został zaprojektowany tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, niezależnie od wieku czy sprawności fizycznej. Zapraszamy szczególnie rodziny oraz osoby z niepełnosprawnościami do wspólnej zabawy.
Przyjdźcie i cieszcie się różnorodnymi atrakcjami, poczujcie ducha wspólnoty i po prostu bawcie się świetnie w gronie przyjaciół i sąsiadów. To doskonała okazja, by odpocząć od codziennego zgiełku, aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu oraz poznać nowych ludzi.
Nie zapomnijcie zabrać koców, wygodnych ubrań oraz dobrego humoru! 🌞🧺
Projekt dofinansowany ze środków Miasta Sopotu
Partner Wydarzenia: MOSiR Sopot
Patronat medialny: trojmiasto.pl
Kontakt: jestem@zawszewformie.pl
Do zobaczenia na pikniku!

Sopocianie zawsze w formie

Grafik zima-wiosna 2024


ŚRODA – 18:00 ZUMBA GOLD – ANIA – ZSS NR 5
PIĄTEK – 16:30 GIMNASTYKA DLA SENIORÓW – ASIA – ZSS NR 5
NIEDZIELA – 11:00 ZUMBA – TEAM – SOPOCKIE BŁONIA

Sopocianie Zawsze w Formie

Darmowe zajęcia dla Sopocian Projekt współfinansowany ze środków Miasta Sopotu

Zumba Gold

Zumba Gold to program dla wszystkich, którzy długo nie praktykowali żadnej aktywności fizycznej, lub ze względu na problemy z nadwagą, stawami czy kręgosłupem mają ograniczone możliwości treningowe. Zajęcia oparte są na podobnej formule, co Zumba®, ale wyróżniają się wolniejszym tempem i niższą intensywnością ruchu. Starannie dobrana muzyka i choreografie pozwalają każdemu uczestnikowi tańczyć i w pełni uczestniczyć w zajęciach. Taki rodzaj Zumby to zajęcia przeznaczone dla seniorów, osób zaczynających przygodę z Zumba® Fitness, dla kobiet w ciąży i Pań, które chciałyby wrócić do formy po porodzie. To również doskonała propozycja dla osób po urazach i zabiegach, dla chorujących na cukrzycę, nadciśnienie, choroby stawów. Zumba Gold® wpływa na ogólne zwiększenie wydolności i siły fizycznej, zwiększenie zakresu wykonywanych ruchów oraz uzyskanie, utrzymanie i poprawę elastyczności mięśni.

Gimnastyka dla seniorów

Gimnastyka dla seniora to zajęcia o niskim i średnim stopniu
intensywności, skierowane głównie do osób w wieku 50+. Zajęcia te obejmują trening medyczny z elementami pilatesu, jogi, aerobiku, zdrowego kręgosłupa, gimnastyki ogólnorozwojowej i relaksacji. Duży nacisk jest położony na ćwiczenia lecznicze i przeciwbólowe. Seniorzy bardzo często cierpią na różne schorzenia lub ból w którymś z odcinków kręgosłupa czy w stawach. Zadaniem zajęć jest
redukcja bólu poprzez wzmacnianie mięśni wokół kręgosłupa i wszystkich stawów. Zajęcia są wskazane dla wszystkich w wieku od 50 do 105 lat.

Zumba & Morsowanie

Zumba to innowacyjne połączenie tańca i fitnessu. Każde zajęcia to świetna zabawa i setki spalonych kalorii. Proste kroki może powtórzyć każdy, a zamiast oddawać się monotonnym ćwiczeniom, bawimy się przy muzyce z całego świata. Zumba kształtuje naszą sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w dobry nastrój.

ZSS SOPOT

Ul. Kazimierza Wielkiego 14

Sopockie Błonia Plaża wejście 33

od ul. Polnej

ZESPÓŁ

ANIA CEGŁOWSKA

Założycielka Z-Dance Studio, www.z-live.pl -platformy z zajęciami i treningami online, oraz Stowarzyszenia i Fundacji Zawsze w Formie. organizujących imprezy i wyjazdy „Rusza Mnie Zumba”

Jedna z pierwszych w Polsce i pierwsza na Pomorzu instruktorka Zumba® Fitness i organizatorka kultowych maratonów. Jej życiową misją jest zachęcanie nowych osób do aktywności i zmiana ich życia na lepsze poprzez poprawianie ich kondycji zarówno fizycznej, jak i psychicznej, oraz polepszenia samopoczucia i samooceny. Jej obecność na zajęciach to gwarancja hektolitrów potu oraz świetnej zabawy, oryginalnych choreografii i energetycznej muzyki.

JUSTYNA SENGER

Instruktorka fitnessu, Pilatesu oraz trener personalny. Ukończyła gdańską AWFiS na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz Fizjoterapię. Prowadzenie zajęć to jej wielka pasja, którą ciągle doskonali, pogłębiając wiedzę z zakresu pracy nad ludzkim ciałem oraz różnymi formami treningu.

2023

2022

2021