Nasza Misja

NASZA MISJA

Stowarzyszenie i Fundacja „Zawsze w Formie” zostały założone przez grupę pełnych pasji profesjonalnych animatorów sportu, trenerów, wychowawców, fizjoterapeutów i menadżerów projektowych.

Wyróżnia nas to, że na co dzień aktywnie pracujemy z ludźmi. Co tydzień aktywizujemy ponad tysiąc osób, zmieniając ich samopoczucie i życie na lepsze. Znamy problemy i potrzeby naszych podopiecznych. Pracujemy z dorosłymi, seniorami, dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. Chcemy, by każdy razem z nami odnalazł swoją najlepszą formę – zarówno fizyczną jak i psychiczną oraz intelektualną. Chcemy pokazać, że aktywność jest nie tylko kluczowa dla zdrowia, ale jest również przyjemnością. Chcemy tworzyć wydarzenia, w których aktywny udział będzie mógł wziąć każdy, niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, kondycji i sprawności fizycznej.

Nadrzędnym celem Stowarzyszenia są działania, które mają przyczyniać się do promocji i propagowania szeroko pojętego zdrowia, aktywności i dbałości o dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną, ze szczególnym uwzględnieniem sportu, rekreacji, zdrowego trybu życia, kultury, sztuki, historii, obyczajów, rozwijania kontaktów i współpracy między społecznościami oraz promocji i organizacji wolontariatu.