BIAŁOŁĘKA

DARMOWE ZAJĘCIA ZDROWY KRĘGOSŁUP NA BIAŁOŁĘCE

Burmistrz Dzielnicy Białołęka Grzegorz Kuca wraz z Zarządem oraz Stowarzyszenie Zawsze w Formie zapraszają na darmowe zajęcia Zdrowy Kręgosłup. 

Start zajęć 19.03 I Grupa – Wtorek 18:00 II Grupa – Wtorek 19:00 III Grupa – Czwartek 18:00 IV Grupa – Czwartek 19:00 Obowiązują wcześniejsze zapisy!

kontaktREGULAMIN ZAPISUJĘ SIĘ

ZDROWY KRĘGOSŁUP 

Zdrowy kręgosłup to program ćwiczeń polecany dla każdego bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej, mający na celu wpłynąć korzystnie na postawę ciała, zredukować dolegliwości bólowe w okolicy kręgosłupa, a także rozluźnić i usunąć przykurcze mięśniowe. Ćwiczenia pomagające zwiększyć przestrzenie między tzw. dyskami kręgosłupa, a poszczególnymi kręgami, co niweluje bóle w kręgosłupie, wynikające z „siedzącego trybu życia”. Za sprawą odpowiednio dobranych ćwiczeń każdy uczestnik w miarę swoich możliwości pracuje nad wzmocnieniem mięśni głębokich ciała, które mają ogromne znaczenie dla odciążenia kręgosłupa.

INSTRUKTORKA – Helena Wileńska

Pasjonatka zdrowego odżywiania i sportu w każdym wydaniu, a prywatnie mama rocznego Karolka. Wieloletnia instruktorka zajęć Pilates i Fitness. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Dietetyka oraz studiów podyplomowych Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Regularnie podnosi swoje kwalifikacje i bierze udział w szkoleniach i warsztatach. Jest jedną z trenerek fitness na corocznych wydarzeniach Warszawskiego Maratonu Fitness. Obecnie prowadzi zajęcia Fit-talia i Brazylijskie Pośladki w Klubie Uczelnianym AZS WUM.

Masz pytania? Napisz do nas!

BIALOLEKA@ZAWSZEWFORMIE.PL